Namo sienų šiltinimas

Fasadų šiltinimas     

   Namo sienų fasadų  šiltinimas, ypatingai senų pastatų ne tik pakeičia pastato išvaizdą, prideda naujumo, bet ir apsaugo pastatus nuo šiluminės energijos praradimo, drėgmės.Apšiltintos namo sienos žiemą padės išsaugoti šilumą jūsų namuose, o vasara išsaugos vėsą.Namo fasado šiltinimas gali būti ventiliuojamas arba neventiliuojamas. Medžiagos naudojamos fasado šiltinimui apsaugo pastata nuo ultravioletinių spindulių.Atliekant namo šiltinimo darbus rekomenduotina tai atlikti kartu su namo pamatų šiltinimu, kadangi sienos šiltinimas, turėtų susijungti su namo pamatų šiltinimu siekiant išvengti ,šiluminių tiltų.                                

Įprastinis šiltinimas polistirolu su struktūra

Namo  sienų  šiltinimo privalumai:

·         garanatuoja komfortiška temperatūra ištisus metus;

·         sienos apsaugomos nuo per didelės drėgmės ir kondensato,dėka to ant sienų nesusidaro grybelis ir pelėsiai;

·         pagerėja pastato garso izoliacija nuo išorinio triukšmo.Sugeriama iki 95 proc garso;

·         pagerėja higieninės pastato sąlygos;

·         sumažėja išlaidos šildymui, šltuoju metų periodu vėsinimui;

·         sumažėja teršalų išmetimas į aplinka;

·         prailgėja pastato tarnavimo laikas.

Pastatų šiltnimas PIR plokštėmis yra gana naujas dalykas, bet musų komanda  visuomet ieško geresnių ir tobulesnių statybos technologijų nei esamos.

Šilumos ir garso izoliacinės medžiagos labai panašios, tik šiek tiek skiriasi jų struktūra. Šilumai izoliuoti naudojamos uždarų porų, o garsui – atvirų porų medžiagos. Pagrindiniu termoizoliacinių ir akustinių medžiagų kokybės rodikliu yra jų šilumos laidumo koeficientas λ (liambda), tai dydis, kuris nusako koks šilumos srautas (W) pereina per 1 m storio ir 1 m2 ploto vienalytės medžiagos sienelę, kai temperatūros tarp šios sienelės priešingų paviršių skirtumas yra lygus 1 K (kelvinui). Šiuolaikinės šiltinimo medžiagos yra unikalios tuo kad, su palyginti nedideliu šilumos izoliacinės medžiagos storiu, galima pasiekti didele varžą ir padaryti pastatą laibai šilta. Kaip pvz. mūrinant atitvarą vien tik plytomis,pasiekti šiuo laiku galiojančius šiluminės varžos reikalavimą, sienos storis turėtų būti apie 1 m. Betonas, mūras, keramzitas nepasižymi didele šilumine varža , tuo tikslu šiuolaikinis namas neįsivaizduojamas be šilumos izoliacinių medžiagų. Šiuo metu populiariausios šiltinimo medžiagos yra polistireninis putplastis ir mineralinė vata.